Dzisiaj jest: 23.2.2024, imieniny: Damiana, Romana, Romany
WYBIERZ JĘZYK
Witam w moich skromnych progach.
Nie umiem pisać o sobie, ale chciałabym, żebyś Ty czytelniku poznał mnie trochę bliżej.
Moje imię to Paulina i jestem rodowitą Zielonogorzanką. Mam ponad 30 lat, wychowuje syna. Moja pasją są książki odkąd dostałam od Mikołaja swoją pierwszą powieść. Oczywiście był to Harry Potter. Zakochałam się fantastyce dla młodzieży. Kolejnym etapem czytelnictwa były książki na faktach. Polubiłam wydawnictwo Ossolineum. Kolejne były kryminały, a zaczęło się od "Millenium" Larssona. Przez ostatnie trzy lata były książki wojenne. Wołyń, wywózki na Sybir, obozowe, Powstanie Warszawskie. Gdy zajęłam się na poważnie pisaniem recenzji i współpracę z wydawnictwami zaczęłam czytać wszystko, no prawie. Nie znajdziecie u mnie recenzji poradników, erotyków oraz książek podróżniczych. Resztą będzie i mam nadzieję, że polubicie się ze mną i czasem tu wskoczycie poczytać moje wypociny.
Oprócz czytania książek, polubiłam pisać. Jestem w trakcie pisania powieści, ale nie wiem czy kiedykolwiek ujrzy ona światło dzienne. Kocham również zwierzęta mam trzy koty i psa, oraz jazdę na motocyklu. Czasem jeszcze gram na skrzypcach.
Pozdrawiam

Recenzje książek


Kopiowanie i rozpowszechnianie powyższych treści na stronie bez wiedzy i zgody autora jest zabronione! Ustawa z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.