Dzisiaj jest: 23.2.2024, imieniny: Damiana, Romana, Romany
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Strony internetowe przyjazne użytkownikom

dodano: 2023.05.25 ważne do: 2023.06.24 wyświetleń: 36
Szczegóły ogłoszenia:
Strony internetowe przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek Oferujemy profesjonalne strony internetowe, mogą być to strony wizytówki dedykowane dla mniejszych firm, gdzie potencjalny klient zapozna się z ofertą. Znajdzie na niej dane kontaktowe, numer telefonu, adres e-mail, jak również formularz umożliwiający łatwy kontakt. Tworzymy również sklepy internetowe, które pozwalają dotrzeć do milionów użytkowników internetu, kładziemy nacisk na funkcjonalność oraz intuicyjną obsługę.

Zależnie od branży dopasowujemy nie tylko wygląd, ale również funkcjonalności, które umożliwiają łatwe wyszukanie produktu, zapoznanie się z ofertą oraz zakup. Oferta sklepu jest czytelna, klient może zobaczyć zdjęcia w galerii, zapoznać się z opisem produktu. Ponadto może wybrać inne parametry produktu, takie jak rozmiar czy kolor, czy też wiele innych cech charakterystycznych dla danej branży. Właściciel sklepu otrzymuje platformę pozwalającą na łatwe zarządzanie sprzedażą. Dzięki czemu obsługa dodawania kolejnych produktów, zdjęć oraz cen jest bardzo intuicyjna.

Sprzedaż odbywa się na podstawie listy zamówień, raportów dotyczących płatności. Dostępne są także rozbudowane moduły dotyczące statystyk, pozwalające na optymalizację sprzedaży. Wdrażamy systemy płatności natychmiastowych obsługujące wiele banków oraz BLIK.

Projektując serwisy internetowe skupiamy się na kilku płaszczyznach Najważniejszą rolą strony internetowej jest prezentacja oferty dotyczącej towaru lub usługi. Dlatego należy przygotować tekst, który pozwoli potencjalnym klientom zapoznać się ze szczegółami. Ważne jest, aby rozwiać wątpliwości klientów, przykładowo przedstawić szczegóły techniczne. Warto pamiętać, że tekst znajdujący się na stronie przekłada się bezpośrednio na widoczność w wyszukiwarce Google. Dlatego tworząc tekst warto wykorzystać odpowiednie słowa kluczowe, przy czym treść powinna być naturalna dla czytelnika. Patrząc od strony klienta, warto zwrócić uwagę nie tylko na najważniejsze słowa kluczowe, ale także szczegółowe cechy produktu. Przykładowo w branży budowlanej klientem będzie skrupulatny inżynier szukający dostawcy, kierując się specyfikacją projektu budynku. W wyszukiwarce wpisze nie tylko główną frazę, ale także wymiary oraz kod normy, certyfikatu dotyczący materiałów budowlanych. Podobna zasada znajdzie zastosowanie w przypadku serwisów internetowych z wielu branż. Nie można więc zapominać o szczegółach zawartych w treści oferty. Myśląc o pozycjonowaniu skupiamy się także na strukturze strony.

W przypadku firmy usługowej ofertę można zaprezentować na podstronie Usługi, lub też stworzyć kilka podstron, osobno dla każdej usługi. Jak widzimy w wynikach wyszukiwania Google w przypadku usług wyszukiwarka często prezentuje konkretne podstrony danej strony/domeny. Dlatego zaprojektowanie optymalnej struktury ułatwi zaindeskowanie i pozycjonowanie poszczególnych usług. Analogicznie w przypadku sklepu internetowego warto przemyśleć strukturę kategorii, jakie będą indeksowane w wyszukiwarce Google. Od strony technicznej strona internetowa powinna spełniać wiele wymagań, dotyczących wyświetlania na urządzeniach mobilnych, poprawnego działania na różnych przeglądarkach internetowych.

Optymalizacja techniczna pozwala przyspieszyć ładowanie strony, co jest szczególnie istotne w przypadku smartfonów. Należy również zadbać o płaszczyznę graficzną, dostosowanie zdjęć oraz grafik, dobranie odpowiedniej rozdzielczości.

Oferta dotyczy kompleksowej obsługi, w tym także hostingu, rejestracji domeny oraz bezpiecznego protokołu SSL, przygotowania regulaminu strony internetowej lub sklepu internetowego, polityki prywatności, klauzul dotyczących ciasteczek oraz przepisów RODO.

Projektujemy także rozbudowane portale internetowe dla firm oraz instytucji. Zespół RSO zdobywa doświadczenie, wdrażając wiele nowoczesnych rozwiązań, do tej pory stworzyliśmy ponad 200 stron oraz kilkadziesiąt sklepów internetowych. RSO to programiści, graficy, specjaliści SEO oraz copywriterzy, którzy w profesjonalny oraz przystępny sposób zaprezentują Państwa ofertę na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 667 763 440
tel. 605 892 461
Kontakt
stronywww
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: https://rso.pl
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.