Dzisiaj jest: 29.11.2023, imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Detektyw Zielona Góra

dodano: 2023.09.19 ważne do: 2023.10.19 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Niewierność może się pojawić w każdym związku, przyczyny tego są naprawdę różne. Wiele osób podejrzewających coś takiego podejmuje decyzję o zatrudnieniu detektywa, który to potwierdzi lub wykluczy. Taki Detektyw Zielona Góra stosuje różne techniki, przykładowo śledzenie i robienie zdjęć, albo podsłuchy i nagrywanie.

W ostatnim czasie coraz popularniejsze staje się też weryfikowanie swojego partnera, czy może on być podatny na zdradę, gdy na przykład spotka kogoś atrakcyjnego. Na to jest naprawdę prosty, a jednocześnie skuteczny sposób, czyli testerka wierności. Kontrolowana osoba poznaje wtedy niby przypadkiem kogoś interesującego, kto zaczyna z nią flirt. Nie są przekraczane intymne granice, takie flirtowanie ograniczone będzie do rozmowy, spojrzeń i gestów. Wszystko jest dyskretnie nagrywane, sporządzany jest też raport z przebiegu spotkania. Zebrane w ten sposób materiały są przekazywane zlecającej osobie, która może je wykorzystać na przykład w czasie rozprawy.

+Tekst Sponsorowany+
 
Kontakt
Detektyw
woj. lubuskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.