Dzisiaj jest: 23.2.2024, imieniny: Damiana, Romana, Romany
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Przeglądy ppoż. Bytom

dodano: 2024.02.08 ważne do: 2024.03.09 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy szkolenia zawodowe i kursy doszkalające z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Nasze szkolenia są dedykowane kadrze kierowniczej, pracownikom administracyjno-biurowym, jak i osobom zatrudnionym na stanowiskach robotniczych. Zapewniamy kompleksową edukację obejmującą wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. 

Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie zawodowe, co gwarantuje skuteczne przekazywanie istotnych informacji oraz praktycznych umiejętności. W ramach naszych szkoleń skupiamy się również na udzielaniu pierwszej pomocy, co jest szczególnie istotne, zwłaszcza dla pracowników szkół i placówek, zarówno publicznych, jak i prywatnych.

Nasza oferta jest elastyczna, a treści szkoleń dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Bezpieczeństwo i właściwe procedury to kluczowe elementy naszych szkoleń, które mają na celu podniesienie świadomości pracowników i kierownictwa w zakresie zachowania bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Szkolenia i Doradztwo BHP i PPOŻ. Monika Puzio
ul. Przemysłowa 2
41-902 Bytom
tel. 606 819 844
biuro@bhppuzio.pl
Kontakt
Szkolenia i Doradztwo BHP i PPOŻ. Monika Puzio
ul. Przemysłowa 2, 41-902 Bytom, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.