Dzisiaj jest: 23.2.2024, imieniny: Damiana, Romana, Romany
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

ECODOMY.PL - projekty domów bliźniaków

dodano: 2024.01.24 ważne do: 2024.02.23 wyświetleń: 39
Szczegóły ogłoszenia:

Aktualnie ceny wszelkich nieruchomości cały czas rosną, zarówno to dotyczy domów jak mieszkań. Z takich też powodów w ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem cieszą się bliźniacze domy, przy których te koszty znacząco można zmniejszyć, nie rezygnując jednocześnie z posiadania niezależnego ale swojego domu. Takie domy posiadają jedną wspólną ścianę, co już wpływa dość mocno na obniżenie kosztów wiążących się z budową.

Dużą korzyść finansową uzyskać też można przy działce. Takie obiekty stawiać bowiem można na długich i wąskich działkach, i będą one spełniać przepisy, które aktualnie obowiązują. Dodatkowo wszelkie koszty związane ze zrobienie łączy telekomunikacyjnych, elektrycznych czy gazowych dzieli się na pół, a w niejednym przypadku wynieść one mogą nawet powyżej kilkudziesięciu tysięcy. Rozłożenie ceny projektu przez pół to kolejna oszczędność. Dostępne obecnie projekty domów w zabudowie bliźniaczej zapewniają z jednej strony funkcjonalność i praktyczność, a z drugiej wysoki poziom tak potrzebnej wszystkim prywatności.

Co więcej, nie ma też żadnych problemów aby każdą część osobno zaprojektować, zgodnie z preferencjami i oczekiwaniami właścicieli. Wiele osób ma obawy przed takim rozwiązaniem, właśnie z uwagi na prywatność. Oczywiście niezwykle istotne będzie, aby z drugim z właścicieli dobrze się dogadywać, gdyż jeśli tego nie będzie to może być różnie. Ale jeżeli wybierze się ciekawy projekt oraz wszystko dobrze wykona, to praktycznie się nie odczuje tego, że tak blisko ma się sąsiada.

+Tekst Sponsorowany+

ecodomy.pl
ul. Wrocławska 98
55-002 Kamieniec Wrocławski
+48 792850820
biuro@ecodomy.pl
 
Kontakt
ecodomy
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.