Dzisiaj jest: 31.1.2023, imieniny: Joanny, Ksawerego, Luizy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Higienizacja osadów

dodano: 2022.11.27 ważne do: 2022.12.27 wyświetleń: 1568
Szczegóły ogłoszenia:
Jednym ze sposobów na oczyszczenie ścieków jest higienizacja osadów. Często wykorzystuje się się wapno, które umożliwia skuteczną stabilizację oraz higienizację. W procesie higienizacji oczyszcza się odpady, ścieki które mogłyby być potencjalnie niebezpieczne ze względu na występowanie grzybów oraz bakterii. Higienizacja odbywa się w specjalnych zbiornikach, gdzie dodawane jest wapno. Zachodzi wówczas reakcja, która podwyższa temperaturę oraz zmienia pH, co pozwala na wyeliminowanie wielu rodzajów bakterii oraz w grzybów.
Firma Montech oferuje profesjonalne rozwiązania związane z oczyszczaniem osadów, są to mieszalniki, w których można oczyszczać duże ilości ścieków przy pomocy wapna. Jest to mieszalnik wyposażony w dozownik oraz reduktor, który pozwala ustalać odpowiednią ilość wapna. Mieszalnik transportuje następnie osad oczyszczony do kontenera czy też na składowiska.
Kontakt:


PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o


20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108


e-mail: biuro@montech.pl


tel.: +48 81 752 12 25


tel.: +48 81 752 12 26

Kontakt
Montech
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.