Dzisiaj jest: 15.6.2024, imieniny: Jolanty, Lotara, Wita
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Kontenery na gruz Warszawa

dodano: 2023.11.10 ważne do: 2023.12.10 wyświetleń: 56
Szczegóły ogłoszenia:
Zajmujemy się wywozemgruzu, śmieci oraz pozostałości po remontach i pracach budowlanych na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości, takich jak Grodzisk Mazowiecki, Ożarów, Milanówek, Pruszków czy Brwinów. Działamy na rynku od wielu lat, zdobywając zaufanie klientów, dzięki wysokiej jakości usług i szerokiemu zakresowi oferowanych rozwiązań.

Nasza oferta obejmuje podstawianie kontenerów o różnych pojemnościach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapewniamy również solidne worki typu Big Bag, które pomieszczą nawet 1,5 tony odpadów, idealne do mniejszych ilości gruzu lub śmieci. Dzięki temu, że jesteśmy obecni na warszawskim rynku przez wiele lat, posiadamy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam skutecznie obsługiwać zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, gotowych sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Dbamy o terminowość i rzetelność naszych usług.

Gruzar Wywóz Gruzu Warszawa
ul. Nagodziców 3
03-188 Warszawa
tel. 221255167
Kontakt
Gruzar Wywóz Gruzu Warszawa
ul. Nagodziców 3, 03-188 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.