Dzisiaj jest: 23.2.2024, imieniny: Damiana, Romana, Romany
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Obszerny katalog wyrobów do szkoły i do biura - Shan.pl

dodano: 2023.11.21 ważne do: 2023.12.21 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:

Duży asortyment wyrobów szkolnych i do biura to domena firmy SHAN. Te produkty jak papier ozdobny kupują często szkoły, biurowce, ale też konsumenci prywatni. Poszczególne artykuły szkolne i biurowe pochodzą od zaufanych firm w branży ASTRA i MAJEWSKI. Są to tak samo produkty podstawowe, jak i w większym stopniu ozdobne, takie jak papier kolorowy do orgiami, a firma trudni się samodzielnie produkowaniem bloków technicznych i rysunkowych w każdym rozmiarze.

Ma również specjalizację w produkcji przekładek do segregatorów. Przede wszystkim nabywać można artykuły piśmiennicze, jak przykładowo koperty ozdobne oraz sporo pozostałych wyrobów, często potrzebnych w biurze. Obsługa w punkcie sprzedaży jest wzorowa, a funkcjonowanie sklepu bezbłędne. Zasady kupowania są od pierwszych chwil klarowne.

Dystrybucja artykułów papierniczych w sieci oraz stacjonarna jest zgodna ze standardami konsumenckimi. Wszystko znajduje się w podkategoriach to: artystyczne, biurowe, dekoracyjne, do quillingu, kreatywne, papiernicze, szkolne a także zabawki.


+Artykuł Sponsorowany+

 
Kontakt
SHAN.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: https://shan.pl
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.