Dzisiaj jest: 30.3.2023, imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.02.10 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasto leży blisko Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która przepływa poprzez miasteczko Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, ale dodatkowo o tematach i trudnościach jakie zachodzą w Porcie Mrzeżyno i okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje także masa atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozciągają się na wschód oraz zachód zachęcają każdego roku tysiące globtroterów. Natura dookoła Mrzeżyna to wyjątkowe lasy i moc rozmaitych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat jakie zna rzeczona miejscowość. Ciekawostki, wiadomości turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno również okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno oraz okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to szczególnie popularne zajęcie wielu turystów przyjeżdzających odpocząć na odpoczynek nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, że moc wędkarzy zatrzymuje się tutaj aby spróbować własnych sił w łowieniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają tejże miejscowości jeszcze przyjaźniejszego klimatu do urlopu. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu podróżnych żądnych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, odpocząć pośród spowijającej natury oraz pochodzić wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem czy też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.